Al treilea concurs de antreprenoriat din orașul Baise și primul concurs final de antreprenoriat al lucrătorilor migranți din Baise

wqdwq
bqwfwfq

Luna trecută, pe 18 octombrie, echipa noastră a mers să participe la concursul de antreprenoriat și primul concurs final de antreprenoriat al lucrătorilor migranți în orașul nostru Baise.

Această competiție a fost susținută de guvernul nostru. La concurs au participat treizeci de întreprinderi, în sfârșit am obținut premiul al treilea! Ceea ce este foarte interesant pentru noi!

Reprezentanții noștri de vânzări, doamna Lee și Lucy, ne împărtășeau produsele pentru căști. Iar produsele noastre au fost bine primite de la toți profesorii arbitri.

dvvqq

De ce putem primi premiul? Este strâns legat de puterea fabricii și de calitatea produsului, suntem prima fabrică de căști care este susținută de guvern, chiria noastră este gratuită pentru că putem rezolva parțial problema angajării în județul nostru. Avem aproape 1000 de muncitori, dintre care 90% sunt femei care sunt mame mici, pot avea timp de lucru flexibil, astfel încât să meargă să împacheteze copiii de la școală și să aibă grijă de ei. Pe de altă parte, costul forței de muncă este mai mic decât costul din provincia Guangdong sau din alte locuri. Deci putem primi mai multe comenzi în toată lumea, apoi putem plăti taxa, cu alte cuvinte, contribuim la veniturile guvernului într-o oarecare măsură.

Priviți cifra de afaceri din acești trei ani după cum urmează:

qfqwfw

Compania noastră aderă întotdeauna la scopul "acordați atenție calității, serviciului cu atenție", prin certificarea sistemului de management al calității ISO9001. „Calitate excelentă, producție sigură” este filozofia de afaceri a companiei noastre, în același timp cu un concept unic și nou de design de produs, a fost recunoscută și favorizată de majoritatea clienților. Compania a aderat la cererea clienților ca centru, cu standarde înalte, cerințe stricte, pentru a oferi servicii de calitate și atent, a fost încrederea și lăudat de multe întreprinderi cooperante, pe piața căștilor și-a creat treptat o bună reputație. Produsele noastre sunt exportate în principal în Europa și India, iar cota noastră de piață în America este, de asemenea, în creștere.

Salutăm cu sinceritate oamenii din țară și străinătate și din întreaga lume să ne viziteze fabrica. Sperăm că putem deveni parteneri și prieteni de încredere. Să dezvoltăm împreună și să construim, în sfârșit, o situație de beneficiu reciproc și câștig-câștig.


Ora postării: 01-nov-2021